panelarrow

Tereska

| Komentarze: 12

Czasami dzieje się tak wiele, że nie wiadomo o czym napisać.

Wracając z imprezy od Czerwonej Strzały znaleźliśmy psa. Było mu wszystko jedno czy stoi czy leży. W sierści, pomiędzy tylnymi łapami miał kijek, który trochę utrudniał mu chodzenie.

Miałam wrażenie, że to suczka, a więc dostała nowe imię – Tereska i powłóczyła za nami do domu. Wykąpaliśmy małą kulkę, daliśmy jeść. Następnego dnia przyjechał po nią pan ze straży miejskiej. Nie wiem czy dobrze zrobiliśmy. Ale Tereska, lub jak kto woli – Agata, co tyłkiem zamiata nie mogła zostać u nas, a na szybką adopcję się nie zanosiło.

Tak podsumowując – ludzie to świnie. Ten Pan, który po Tereskę przyjechał, powiedział że zaczął się sezon na wyrzucanie zwierząt (wakacje).

Enter do psa podchodził z dystansem, bał się go dotknąć. Ale miłe było to, że decyzja o zabraniu Tereski była wspólna. W Enterze gdzieś tam głęboko za myślami tylko o sobie i o kabelkach czają się zwykłe odruchy ludzkie. A ja myślałam że tych odruchów to z latarką w jego odwłoku szukać trzeba.

tereska.jpg

12 Comments

 1. Szkoda jej, ale tak to z ludzmi bywa. Kupują psy i koty a a potem wyrzucaja na smieci jak zwykle zabawki… Oczywiscie nie wszyscy.

 2. Strasznie to smutne. Wyrzucic, bo przeszkadza. Bo urosło. Bo nie ma co z nim zrobić. Bo tak.
  Ludzie to najgorsze bestie…
  A Wy jestescie poprostu wspaniali.

 3. Trochę szkoda psiaka do schroniska, tyle się już nasłuchałam schroniskowych historii, że chyba wolałabym mimo wszystko zwierzaka zatrzymać na tymczasie, aż adopcja byłaby możliwa. Tym bardziej, że małe toto i wiele mu nie trzeba.

  Zapraszam na forum dogomaniackie http://www.dogomania.pl/forum jeśli jeszcze tam nie zaglądaliście :)

  Pozdrawiam serdecznie,
  ath

 4. paskudny ten pies… co nie zmienia faktu że ludzie to świnie :/

 5. co do mańka gwałcącego poduszkę – jest rozwiązanie – sterylizacja. Niech się chłopak nie męczy i nie robi ci siary przed znajomymi. (chyba że żulisz na niego kasy) Trochę szkoda, ale jak go wysterylizujesz to będzie mu wszystko jedno (cierpieć nie będzie). To nie facet homo sapiens który będzie świadom że odebrano mu właśnie cos bardzo (dla niego) ważnego. Swoją drogą też by się niektórym sapienosm przydało.

 6. Szkoda tylko, że pies miał kilka godzin nadziei?
  Jak musiał być rozczarowany, kiedy go oddaliście?

 7. Ale paskudny sierściuch (czyt:pies).
  Nie zmienia to faktu, że porzucanie zwierząt jest skrzywione.

  No i imię Tereska albo Agata to już szczyt szczytów.
  Nazywanie tak zwierząt jest jeszcze bardziej skrzywione niż ich porzucanie.

 8. ale pokaż tą Tereskę bo na tym zdjęciu to ją jakiś pies zasłania
  ;]

 9. Na pewno jej poprzedni pan na wakacje sobie chciał jechać i piesek mu przeszkadzał. Smutne to i straszne. Wyrzucanie psów jak plastikowych zabawek, którymi nikt nie chce się już bawić.

 10. ostatnio kupiłem sobie jamnika – ogólnie to miał być pinczer, bynajmniej tak mówił sprzedawca (dzidzia ze wsi podpity). Żal mi się pieska zrobiło i kupiłem. 50zl nie majątek. Wpakowałem już w niego ze 400zł na szczepionki i jedzenie (a ma dopiero 4 mieś. , 1,5 u mnie) i wyrósł jamnik . Jak myślicie, może to wina karmy ??? 😀

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.