panelarrow

Wyprawa

| Komentarze: 12

Byliśmy w Warszawce trochę przed czasem.Enter zabrał mnie na romantyczny spacer podziemiami. Usłyszałam nawet komplement:

– Kochanie, masz ładną dupinę.
– Przecież jej nie widzisz.
– Ale widzę inne..

Przemilczałam. Czas się kończył i nasze stopy potupały do Kinoteki. A tam, w ciemnej sali trochę osób ubranych w ciemne szatki czekało na rozdanie nagród i wyróżnień.

W mojej głowie panował spokój. Patrzyłam się na sztalugi i mówiłam Enterowi jak się nazywają i czy są dobre. Enter znudzony bawił się telefonem. Później zaczęłam się zastanawiać dlaczego ludzie w tym i ja zakładają na siebie rzeczy czarne albo szare, ale żadnej sensownej odpowiedzi nie znalazłam.

Zajęłam drugie miejsce. Dostałam dyplom, prezent z dużym wyświetlaczem i masą przycisków oraz ołówek zawijas, któremu odpadła gumka w pociągu.

Były zdjęcia, gratulacje…

Nie mam przemyśleń co do całej gali. Nie miałam czasu na myślenie. Szybki powrót do domku, nakarmienie małego z dystrybutora mlecznego. Normalność albo rzeczywistość.

A wieczorem pogłaskałam Mańka i powiedziałam mu do ucha, że ma fajną pańcie, na co ziewnął znudzony. Poszłam sprawdzić czy Tymek spi i jemu też powiedziałam, że ma być dumny z mamy. Usiadłam na łóżku, przeciągnęłam się i poszłam spać.

Dziękuje za głosy…

12 Comments

 1. Gratulacje ;]
  Ach ten komplementy Entera ;p

 2. Gratulacje gratulacje 😀
  Zdolna Mama, zdolna ;]

 3. Czy gdzieś można je zobaczyć?

 4. Jedyna, a gdzie można zobaczyć twoją twórczość?

 5. nie ma za co, nagroda zasłużona. A i dla mnie pewna przyjemność, że blog, na którego głosowałam, został nagrodzony :-)

 6. Powiedz droga Narzeczono Programisty, gdzie taką narzeczoną programista morze znaleźć? I czy da się zamówić przez internet?

 7. Ja też chce taką narzeczoną – programistą jestem, a dziewczyny nie widać 😛

 8. Dziewczyna nie błąd w Windowsie – sama się nie pojawi 😛
  Poza tym gratulacje i pozdrowienia dla wszystkich:)

 9. cos w tym jest – ja mam podobnie 😉
  pozdrawiam

 10. Gratuluje wyniku! I życzę, aby Maleństwo chowało się dobrze :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.